Genealogie Volckaert

Parenteel van Erasmus Van Herreweghe

Index   G.Volckaert   De Bodt   Beerens    Van den Bossche   Van Wijnendaele   Van Herreweghe

1 Erasmus Van Herreweghe. Erasmus is overleden op donderdag 2 mei 1776 in Woubrechtegem. Erasmus:
(1) huwde met Gertrudis De Porre. Gertrudis is overleden op vrijdag 10 februari 1775 in Woubrechtegem.
(2) huwde in november 1748 in Woubrechtegem met Joa Maria Peelman. Joa is overleden in oktober 1760 in Woubrechtegem.

Kinderen van Erasmus en Gertrudis:
1 Joannes Baptist Van Herreweghe, geboren op zondag 15 januari 1764 in Woubrechtegem.
2 Martinus Van Herreweghe, geboren op woensdag 5 maart 1766 in Woubrechtegem.
Kinderen van Erasmus en Joa:
1 Joannes Francis Van Herreweghe, geboren op vrijdag 23 januari 1750 in Woubrechtegem.
2 Adriaan Van Herreweghe, geboren op maandag 6 maart 1752 in Woubrechtegem Volgt 1.1.

1.1 Adriaan Van Herreweghe is geboren op maandag 6 maart 1752 in Woubrechtegem, zoon van Erasmus Van Herreweghe en Joa Maria Peelman. Adriaan:
(1) begon een relatie met Albertina Debbaut. Albertina is geboren in Aspelare.
(2) begon een relatie met Maria Theresia Van Wijnendaele.

Kinderen van Adriaan en Albertina:
1 Pieter Jan Joseph Van Herreweghe, geboren op zondag 16 november 1783 in Woubrechtegem Volgt 1.1.1.
2 Maria Theresia Van Herreweghe, geboren op zaterdag 4 december 1784 in Woubrechtegem Volgt 1.1.2.
3 Livinus Van Herreweghe, geboren op zondag 24 september 1786 in Woubrechtegem.
Kinderen van Adriaan en Maria:
1 Barbara Van Herreweghe, geboren op donderdag 27 juni 1776 in Woubrechtegem. Barbara is overleden op zondag 20 oktober 1776 in Woubrechtegem, 3 maanden oud.
2 Jacobus Van Herreweghe, geboren op vrijdag 8 mei 1778 in Woubrechtegem.
3 Ignatius Van Herreweghe, geboren op woensdag 14 juni 1780 in Woubrechtegem. Ignatius is overleden op donderdag 23 oktober 1783 in Woubrechtegem, 3 jaar oud.

1.1.1 Pieter Jan Joseph Van Herreweghe is geboren op zondag 16 november 1783 in Woubrechtegem, zoon van Adriaan Van Herreweghe en Albertina Debbaut. Pieter huwde, 27 jaar oud, op donderdag 10 oktober 1811 in Woubrechtegem met Francisca Temmerman, 22 jaar oud. Francisca is geboren op maandag 20 juli 1789 in Woubrechtegem, dochter van Judocus Temmerman en Maria Anna Van Liedekerke.

Kinderen van Pieter en Francisca:
1 Dominica Van Herreweghe, geboren op zondag 16 februari 1812 in Woubrechtegem.
2 Joanna Victoria Van Herreweghe, geboren op vrijdag 29 juli 1814 in Woubrechtegem. Joanna is overleden op zondag 10 januari 1819 in Woubrechtegem, 4 jaar oud.
3 Donatus Van Herreweghe, geboren op zaterdag 21 februari 1818 in Woubrechtegem.
4 Petrus Van Herreweghe, geboren op donderdag 14 september 1820 in Woubrechtegem.
5 Carolus Ludovicus Van Herreweghe, geboren op vrijdag 2 november 1821 in Woubrechtegem.
6 Petrus Franciscus Van Herreweghe, geboren op donderdag 25 november 1824 in Woubrechtegem.
7 Leo Van Herreweghe, geboren op zaterdag 25 december 1824 in Woubrechtegem.
8 Maria Theresia Van Herreweghe, geboren op maandag 15 oktober 1827 in Woubrechtegem.
9 Leo Van Herreweghe, geboren op maandag 25 april 1831 in Woubrechtegem.
10 Monica Van Herreweghe, geboren op maandag 25 april 1831 in Woubrechtegem.

1.1.2 Maria Theresia Van Herreweghe is geboren op zaterdag 4 december 1784 in Woubrechtegem, dochter van Adriaan Van Herreweghe en Albertina Debbaut. Maria is overleden in Aaigem. Maria huwde, 27 jaar oud, op donderdag 1 oktober 1812 in Woubrechtegem met Judocus Van Den Steene, 32 jaar oud. Judocus is geboren op vrijdag 3 december 1779 in Aaigem, zoon van Jan Baptist Van Den Steene en Petronella Schouppe.

Kinderen van Maria en Judocus:
1 Quintinus (Kwitin) Van Herreweghe, geboren op woensdag 24 oktober 1810 in Woubrechtegem Volgt 1.1.2.1.
2 Adrianus Franciscus Van Den Steene, geboren op zaterdag 24 oktober 1812 in Woubrechtegem.
3 Petrus Joannes Van Den Steene, geboren op vrijdag 19 april 1816 in Woubrechtegem.
4 Donatus Van Den Steene, geboren op maandag 16 april 1821 in Woubrechtegem.

1.1.2.1 Quintinus (Kwitin) Van Herreweghe is geboren op woensdag 24 oktober 1810 in Woubrechtegem, zoon van Judocus Van Den Steene en Maria Theresia Van Herreweghe. Kwitin is overleden op donderdag 17 november 1892 in Woubrechtegem, 82 jaar oud. Kwitin huwde, 25 jaar oud, op maandag 2 mei 1836 in Woubrechtegem met Francisca Temmerman, 26 jaar oud. Francisca is geboren op woensdag 6 december 1809 in Woubrechtegem, dochter van Pieter Temmerman en Maria Anna Van Der Biest. Francisca is overleden op maandag 22 augustus 1898 in Woubrechtegem, 88 jaar oud.

Kinderen van Kwitin en Francisca:
1 Melania Van Herreweghe, geboren op vrijdag 9 september 1842 in Woubrechtegem Volgt 1.1.2.1.1.
2 Jan Baptist Van Herreweghe, geboren op donderdag 20 november 1845 in Woubrechtegem Volgt 1.1.2.1.2.

1.1.2.1.1 Melania Van Herreweghe is geboren op vrijdag 9 september 1842 in Woubrechtegem, dochter van Quintinus (Kwitin) Van Herreweghe en Francisca Temmerman. Melania huwde, 27 jaar oud, op woensdag 10 november 1869 in Woubrechtegem met Julianus Van Den Hole, 25 jaar oud. Julianus is geboren op donderdag 25 januari 1844 in Woubrechtegem, zoon van Bartholomes Van Den Hole en Judoca Sterck.

Kinderen van Melania en Julianus:
1 Viktoor Van Den Hole, geboren op maandag 29 augustus 1870 in Woubrechtegem.
2 Maria Francisca Van Den Hole, geboren op maandag 12 mei 1873 in Woubrechtegem. Maria is overleden op zondag 6 februari 1876 in Woubrechtegem, 2 jaar oud.
3 Jan Baptist Van Den Hole, geboren op vrijdag 28 januari 1876 in Woubrechtegem.
4 Gustaaf Van Den Hole, geboren op zaterdag 22 juni 1878 in Woubrechtegem.
5 Emile Van Den Hole, geboren op zondag 6 november 1881 in Woubrechtegem.
6 Naamloos Van Den Hole, geboren op donderdag 11 september 1884 in Woubrechtegem. Naamloos is overleden op donderdag 11 september 1884 in Woubrechtegem, geen dag oud.

1.1.2.1.2 Jan Baptist Van Herreweghe is geboren op donderdag 20 november 1845 in Woubrechtegem, zoon van Quintinus (Kwitin) Van Herreweghe en Francisca Temmerman. Jan huwde, 26 jaar oud, op woensdag 29 november 1871 in Woubrechtegem met Maria Theresia De Latte, 22 jaar oud. Maria is geboren op maandag 24 september 1849 in St-Lievens Esse.

Kinderen van Jan en Maria:
1 Renatus Van Herreweghe, geboren op donderdag 30 oktober 1873 in Woubrechtegem Volgt 1.1.2.1.2.1.
2 Maria Francisca Van Herreweghe, geboren op zaterdag 24 juli 1875 in Woubrechtegem Volgt 1.1.2.1.2.2.
3 Ida Van Herreweghe, geboren op dinsdag 7 januari 1879 in Woubrechtegem.
4 Augustus Cyrillus Van Herreweghe, geboren op woensdag 1 juni 1881 in Woubrechtegem.
5 Maria Hortentia Van Herreweghe, geboren op dinsdag 20 november 1883 in Woubrechtegem.
6 Omerius Van Herreweghe, geboren op donderdag 14 mei 1885 in Woubrechtegem.
7 Gustaaf Van Herreweghe, geboren op maandag 12 september 1887 in Woubrechtegem.
8 Viktor Van Herreweghe, geboren op zondag 6 oktober 1889 in Woubrechtegem.

1.1.2.1.2.1 Renatus Van Herreweghe is geboren op donderdag 30 oktober 1873 in Woubrechtegem, zoon van Jan Baptist Van Herreweghe en Maria Theresia De Latte. Renatus huwde, 23 jaar oud, op woensdag 6 oktober 1897 in Woubrechtegem met Maria Leonie De Smet, 21 jaar oud. Maria is geboren op vrijdag 15 september 1876 in Woubrechtegem, dochter van Leo De Smet.

Kinderen van Renatus en Maria:
1 Amandina Van Herreweghe Volgt 1.1.2.1.2.1.1.
2 Alphonsina Van Herreweghe, geboren op dinsdag 20 maart 1900 in Woubrechtegem Volgt 1.1.2.1.2.1.2.

1.1.2.1.2.1.1 Amandina Van Herreweghe, dochter van Renatus Van Herreweghe en Maria Leonie De Smet. Amandina begon een relatie met Louis Ruythoorens.

Kinderen van Amandina en Louis:
1 Elza Ruythoorens, geboren op woensdag 16 april 1919 in Woubrechtegem Volgt 1.1.2.1.2.1.1.1.
2 Yvonne Maria Ruythoorens, geboren op zondag 29 augustus 1920 in Woubrechtegem Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.

1.1.2.1.2.1.1.1 Elza Ruythoorens is geboren op woensdag 16 april 1919 in Woubrechtegem, dochter van Louis Ruythoorens en Amandina Van Herreweghe. Elza is overleden op vrijdag 18 juli 2003 in Aalst, 84 jaar oud. Elza huwde in Woubrechtegem met Walther Frans Van den Bossche. Walther is geboren op maandag 1 oktober 1917 in Nederhasselt. Walther is overleden op maandag 26 mei 2003 in Denderleeuw, 85 jaar oud.

Kinderen van Elza en Walther:
1 Amandine Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.1.1.
2 Arthur Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.1.2.
3 Annie Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.1.3.
4 Lutgarde Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.1.4.
5 Luc Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.1.5.

1.1.2.1.2.1.1.1.1 Amandine Van den Bossche, dochter van Walther Frans Van den Bossche en Elza Ruythoorens. Amandine begon een relatie met Gerard Redant.

Kinderen van Amandine en Gerard:
1 Johan Redant Volgt 1.1.2.1.2.1.1.1.1.1.
2 Jol^ Redant.

1.1.2.1.2.1.1.1.1.1 Johan Redant, zoon van Gerard Redant en Amandine Van den Bossche. Johan begon een relatie met Veronique Boelaert.

Kinderen van Johan en Veronique:
1 Pieter Redant.
2 Michiel Redant.

1.1.2.1.2.1.1.1.2 Arthur Van den Bossche, zoon van Walther Frans Van den Bossche en Elza Ruythoorens. Arthur begon een relatie met Jolanda Vanhaeverbeek.

Kinderen van Arthur en Jolanda:
1 Pascal Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.1.2.1.
2 Elsie Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.1.2.2.
3 Cindy Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.1.2.3.

1.1.2.1.2.1.1.1.2.1 Pascal Van den Bossche, zoon van Arthur Van den Bossche en Jolanda Vanhaeverbeek. Pascal begon een relatie met Carine De Batselier.

Kinderen van Pascal en Carine:
1 Sven Van den Bossche.
2 Sara Van den Bossche.

1.1.2.1.2.1.1.1.2.2 Elsie Van den Bossche, dochter van Arthur Van den Bossche en Jolanda Vanhaeverbeek. Elsie begon een relatie met Benny Lievens.

1.1.2.1.2.1.1.1.2.3 Cindy Van den Bossche, dochter van Arthur Van den Bossche en Jolanda Vanhaeverbeek. Cindy begon een relatie met Eddy De Backer.

Kind van Cindy en Eddy:
1 Yari De Backer.

1.1.2.1.2.1.1.1.3 Annie Van den Bossche, dochter van Walther Frans Van den Bossche en Elza Ruythoorens. Annie begon een relatie met Wilfried Vanopdenbossche.

Kinderen van Annie en Wilfried:
1 Carine Vanopdenbossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.1.3.1.
2 Geert Vanopdenbossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.1.3.2.

1.1.2.1.2.1.1.1.3.1 Carine Vanopdenbossche, dochter van Wilfried Vanopdenbossche en Annie Van den Bossche. Carine begon een relatie met Werner Hooge.

Kind van Carine en Werner:
1 Jens Hooge.

1.1.2.1.2.1.1.1.3.2 Geert Vanopdenbossche, zoon van Wilfried Vanopdenbossche en Annie Van den Bossche. Geert begon een relatie met Erica Van Den Abeele.

Kind van Geert en Erica:
1 Lana Vanopdenbossche.

1.1.2.1.2.1.1.1.4 Lutgarde Van den Bossche, dochter van Walther Frans Van den Bossche en Elza Ruythoorens. Lutgarde begon een relatie met Antoine De Cnop.

Kind van Lutgarde en Antoine:
1 Dirk De Cnop Volgt 1.1.2.1.2.1.1.1.4.1.

1.1.2.1.2.1.1.1.4.1 Dirk De Cnop, zoon van Antoine De Cnop en Lutgarde Van den Bossche. Dirk begon een relatie met Coraline Van Hoeymissen.

Kind van Dirk en Coraline:
1 Camille De Cnop.

1.1.2.1.2.1.1.1.5 Luc Van den Bossche, zoon van Walther Frans Van den Bossche en Elza Ruythoorens. Luc huwde met X Ega Lvdb.

Kind van Luc en X:
1 Stijn Van den Bossche.

1.1.2.1.2.1.1.2 Yvonne Maria Ruythoorens is geboren op zondag 29 augustus 1920 in Woubrechtegem, dochter van Louis Ruythoorens en Amandina Van Herreweghe. Yvonne is overleden op donderdag 27 juli 1967 in Woubrechtegem, 46 jaar oud. Yvonne huwde, 21 jaar oud, op zaterdag 22 november 1941 in Woubrechtegem met André Delfien Van den Bossche, 23 jaar oud. André is geboren op zaterdag 9 november 1918 in St-Lievens Esse, zoon van Franciscus Bernardus Van den Bossche en Mathilde Van Wijnendaele. André is overleden op donderdag 19 maart 1987 in Zottegem, 68 jaar oud.

Kinderen van Yvonne en André:
1 Eric Frans Modest Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.1.
2 Godelieve Hilda Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.2.
3 Wilfried Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.3.
4 Willy Kamiel Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.4.
5 René Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.5.
6 Paul Walter Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.6.
7 Andréa Maria Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.7.
8 Luc Gilbert Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.8.
9 Rita Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.9.

1.1.2.1.2.1.1.2.1 Eric Frans Modest Van den Bossche, zoon van André Delfien Van den Bossche en Yvonne Maria Ruythoorens. Eric huwde met Juliëtte Lauwerijs.

Kinderen van Eric en Juliëtte:
1 Danny Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.1.1.
2 Anja Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.1.2.

1.1.2.1.2.1.1.2.1.1 Danny Van den Bossche, zoon van Eric Frans Modest Van den Bossche en Juliëtte Lauwerijs. Danny huwde met Sonia Van der Maelen.

Kinderen van Danny en Sonia:
1 Nathalie Van den Bossche.
2 Lieselotte Van den Bossche.

1.1.2.1.2.1.1.2.1.2 Anja Van den Bossche, dochter van Eric Frans Modest Van den Bossche en Juliëtte Lauwerijs. Anja begon een relatie met Pascal Buyle.

Kind van Anja en Pascal:
1 Zoë Buyle.

1.1.2.1.2.1.1.2.2 Godelieve Hilda Van den Bossche, dochter van André Delfien Van den Bossche en Yvonne Maria Ruythoorens. Godelieve:
(1) huwde met Herman Vijverman. De ontbinding van het huwelijk werd uitgesproken.
(2) huwde met Paul Stuyck.

Kinderen van Godelieve en Herman:
1 Freddy Vijverman, geboren op zondag 9 mei 1965 in Aalst. Freddy is overleden op dinsdag 15 november 1966 in Denderleeuw, 1 jaar oud.
2 Freddy Vijverman, geboren op zondag 9 april 1967 in Aalst. Freddy is overleden op vrijdag 17 november 1967 in Denderleeuw, 7 maanden oud.
Kinderen van Godelieve en Paul:
1 Eddy Stuyck Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.2.1.
2 Guy Stuyck Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.2.2.
3 Ann Stuyck Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.2.3.
4 Sanny Stuyck Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.2.4.
5 Jimmy Stuyck Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.2.5.

1.1.2.1.2.1.1.2.2.1 Eddy Stuyck, zoon van Paul Stuyck en Godelieve Hilda Van den Bossche. Eddy:
(1) huwde met Hilde Deneef. De ontbinding van het huwelijk werd uitgesproken.
(2) ging samenwonen met Anja Lanckman.

Kinderen van Eddy en Hilde:
1 Daisy Stuyck Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.2.1.1.
2 Davy Stuyck.


1.1.2.1.2.1.1.2.2.1.1 Daisy Stuyck, dochter van Eddy Stuyck en Hilde Deneef. Daisy ging samenwonen met Tino Stevens.

Kind van Daisy en Tino:
1 Nell Stevens.

1.1.2.1.2.1.1.2.2.2 Guy Stuyck, zoon van Paul Stuyck en Godelieve Hilda Van den Bossche. Guy begon een relatie met Peggy Sonck. Zij is een dochter van Ronny Cyriel Sonck en Marina Agnes De Neve.

Kinderen van Guy en Peggy:
1 Sam Stuyck.
2 Jens Stuyck.
3 Benni Stuyck.
4 Lise Stuyck.

1.1.2.1.2.1.1.2.2.3 Ann Stuyck, dochter van Paul Stuyck en Godelieve Hilda Van den Bossche. Ann begon een relatie met Daniël Grandjean.

Kinderen van Ann en Daniël:
1 Lindsay Grandjean.
2 Emely Grandjean.

1.1.2.1.2.1.1.2.2.4 Sanny Stuyck, zoon van Paul Stuyck en Godelieve Hilda Van den Bossche. Sanny begon een relatie met Greet De Geyseleer.

Kinderen van Sanny en Greet:
1 Julie Stuyck.
2 Warre Stuyck.

1.1.2.1.2.1.1.2.2.5 Jimmy Stuyck, zoon van Paul Stuyck en Godelieve Hilda Van den Bossche. Jimmy begon een relatie met Kelly Sonck. Zij is een dochter van Ronny Cyriel Sonck en Marina Agnes De Neve.

Kinderen van Jimmy en Kelly:
1 Joran Stuyck.
2 Jara Stuyck.

1.1.2.1.2.1.1.2.3 Wilfried Van den Bossche, zoon van André Delfien Van den Bossche en Yvonne Maria Ruythoorens. Wilfried:
(1) huwde met Valentine Raes. De ontbinding van het huwelijk werd uitgesproken.
(2) huwde met Clarisse De Spiegeleer.

Kinderen van Wilfried en Valentine:
1 Simonne Van den Bossche.
2 Pascale Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.3.1.
3 Saskia Van den Bossche.


1.1.2.1.2.1.1.2.3.1 Pascale Van den Bossche, dochter van Wilfried Van den Bossche en Valentine Raes. Pascale huwde met Dirk Van De Velde.

Kind van Pascale en Dirk:
1 Inna Van De Velde.

1.1.2.1.2.1.1.2.4 Willy Kamiel Van den Bossche, zoon van André Delfien Van den Bossche en Yvonne Maria Ruythoorens. Willy:
(1) huwde met Nina Verniers. Nina is geboren op zondag 16 mei 1954 in Aalst. Nina is overleden op dinsdag 19 juli 2005 in Aalst, 51 jaar oud. Zij is begraven op vrijdag 22 juli 2005 te Ressegem.
(2) ging samenwonen met Regina Diependaele. Zij is een dochter van Gilbert Diependaele en Agnes Marie Renilde Van den Bossche. Zij trouwde voorheen met Matthieu Michiels (1952-1995). De ontbinding van dit huwelijk werd uitgesproken op zaterdag 28 maart 1992.

Kinderen van Willy en Nina:
1 Onbekend Van den Bossche.
2 Wendy Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.4.1.


1.1.2.1.2.1.1.2.4.1 Wendy Van den Bossche, dochter van Willy Kamiel Van den Bossche en Nina Verniers. Wendy huwde met Mario Diependaele.

Kinderen van Wendy en Mario:
1 Bart Diependaele.
2 Tom Diependaele.
3 Sam Diependaele.

1.1.2.1.2.1.1.2.5 René Van den Bossche, zoon van André Delfien Van den Bossche en Yvonne Maria Ruythoorens. René huwde met Nicole Van Bavegem.

Kinderen van René en Nicole:
1 Koen Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.5.1.
2 Kelly Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.5.2.

1.1.2.1.2.1.1.2.5.1 Koen Van den Bossche, zoon van René Van den Bossche en Nicole Van Bavegem. Koen ging samenwonen met Annelies De Smedt.

Kinderen van Koen en Annelies:
1 Mila Van den Bossche.
2 Nena Van den Bossche.

1.1.2.1.2.1.1.2.5.2 Kelly Van den Bossche, dochter van René Van den Bossche en Nicole Van Bavegem. Kelly huwde met Jurgen Verstuyft.

Kinderen van Kelly en Jurgen:
1 Jitse Verstuyft.
2 Jenne Verstuyft.

1.1.2.1.2.1.1.2.6 Paul Walter Van den Bossche, zoon van André Delfien Van den Bossche en Yvonne Maria Ruythoorens. Paul huwde met Patricia Demeuter.

Kinderen van Paul en Patricia:
1 Melissa Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.6.1.
2 Davy Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.6.2.

1.1.2.1.2.1.1.2.6.1 Melissa Van den Bossche, dochter van Paul Walter Van den Bossche en Patricia Demeuter. Melissa ging samenwonen met Jan Mattens.

Kinderen van Melissa en Jan:
1 Lia Mattens, geboren in Zottegem.
2 Lode Mattens.

1.1.2.1.2.1.1.2.6.2 Davy Van den Bossche, zoon van Paul Walter Van den Bossche en Patricia Demeuter. Davy begon een relatie met Nicola Spranghers.

1.1.2.1.2.1.1.2.7 Andréa Maria Van den Bossche, dochter van André Delfien Van den Bossche en Yvonne Maria Ruythoorens. Andréa:
(1) huwde met Frans Deseranno. De ontbinding van het huwelijk werd uitgesproken.
(2) huwde met Jozef Spilliers. De ontbinding van het huwelijk werd uitgesproken.
(3) ging samenwonen met Rudi Temmerman.

Kind van Andréa en Frans:
1 Geert Deseranno Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.7.1.
Kind van Andréa en Jozef:
1 Steven Spilliers.


1.1.2.1.2.1.1.2.7.1 Geert Deseranno, zoon van Frans Deseranno en Andréa Maria Van den Bossche. Geert ging samenwonen met Karin Truyts.

Kinderen van Geert en Karin:
1 Evi Deseranno.
2 Emmy Deseranno.
3 Ashely Deseranno.

1.1.2.1.2.1.1.2.8 Luc Gilbert Van den Bossche, zoon van André Delfien Van den Bossche en Yvonne Maria Ruythoorens. Luc:
(1) huwde met Carina Neudt. De ontbinding van het huwelijk werd uitgesproken.
(2) ging samenwonen met Irène Van Lierde.
(3) huwde met Malvina De Samblanx.

Kind van Luc en Carina:
1 Cindy Van den Bossche Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.8.1.
Kind van Luc en Irène:
1 Kevin Van Lierde.
Kind van Luc en Malvina:
1 Tamara Vandensteen.

1.1.2.1.2.1.1.2.8.1 Cindy Van den Bossche, dochter van Luc Gilbert Van den Bossche en Carina Neudt. Cindy ging samenwonen met Jurgen Vanobost.

Kinderen van Cindy en Jurgen:
1 Jordi Herremans.
2 Harley Vanobost.
3 Femke Vanobost.

1.1.2.1.2.1.1.2.9 Rita Van den Bossche, dochter van André Delfien Van den Bossche en Yvonne Maria Ruythoorens. Rita huwde met Yvan Volckaert. Hij is een zoon van Alfons Volckaert en Alice Rachel De Bodt.

Kinderen van Rita en Yvan:
1 Glenn Volckaert Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.9.1.
2 Sven Volckaert Volgt 1.1.2.1.2.1.1.2.9.2.

1.1.2.1.2.1.1.2.9.1 Glenn Volckaert, zoon van Yvan Volckaert en Rita Van den Bossche. Glenn huwde met Evy Cornelis.

Kinderen van Glenn en Evy:
1 Yolien Volckaert.
2 Elien Volckaert.

1.1.2.1.2.1.1.2.9.2 Sven Volckaert, zoon van Yvan Volckaert en Rita Van den Bossche. Sven huwde met Ellen Segers.

Kinderen van Sven en Ellen:
1 Matthias Volckaert.
2 Thomas Volckaert.

1.1.2.1.2.1.2 Alphonsina Van Herreweghe is geboren op dinsdag 20 maart 1900 in Woubrechtegem, dochter van Renatus Van Herreweghe en Maria Leonie De Smet. Alphonsina is overleden op maandag 29 augustus 1983 in Woubrechtegem, 83 jaar oud. Alphonsina begon een relatie met Cyriel Musschoot.

1.1.2.1.2.2 Maria Francisca Van Herreweghe is geboren op zaterdag 24 juli 1875 in Woubrechtegem, dochter van Jan Baptist Van Herreweghe en Maria Theresia De Latte. Maria huwde, 25 jaar oud, op woensdag 28 november 1900 in Woubrechtegem met Karel Lodewijk Moreels, 29 jaar oud. Karel is geboren op zaterdag 1 juli 1871 in Ressegem, zoon van Petrus Amandus Moreels en Felicitas Van Waeyenbergh.

UP
Terug naar boven

Index

Boelaert, Veronique [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.1.1.1]
Buyle, Pascal [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.1.2]
Buyle, Zoë [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.1.2]
Cornelis, Evy [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.9.1]
De Backer, Eddy [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.1.2.3]
De Backer, Yari [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.1.2.3]
De Batselier, Carine [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.1.2.1]
De Bodt, Alice Rachel (*17-11-1921, †10-12-2015) [Schoonouder van 1.1.2.1.2.1.1.2.9]
De Cnop, Antoine [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.1.4]
De Cnop, Camille [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.1.4.1]
De Cnop, Dirk [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.1.4.1]
De Geyseleer, Greet [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.4]
De Latte, Maria Theresia (*24-09-1849) [Partner van 1.1.2.1.2]
De Neve, Marina Agnes [Schoonouder van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.2] [Schoonouder van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.5]
De Porre, Gertrudis (†10-02-1775) [Partner van 1]
De Samblanx, Malvina [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.8]
De Smedt, Annelies [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.5.1]
De Smet, Leo (*02-03-1846) [Schoonouder van 1.1.2.1.2.1]
De Smet, Maria Leonie (*15-09-1876) [Partner van 1.1.2.1.2.1]
De Spiegeleer, Clarisse [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.3]
Debbaut, Albertina [Partner van 1.1]
Demeuter, Patricia [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.6]
Deneef, Hilde [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.1]
Deseranno, Ashely [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.7.1]
Deseranno, Emmy [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.7.1]
Deseranno, Evi [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.7.1]
Deseranno, Frans [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.7]
Deseranno, Geert [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.7.1]
Diependaele, Bart [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.4.1]
Diependaele, Gilbert (*29-08-1909, †19-08-1996) [Schoonouder van 1.1.2.1.2.1.1.2.4]
Diependaele, Mario [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.4.1]
Diependaele, Regina [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.4]
Diependaele, Sam [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.4.1]
Diependaele, Tom [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.4.1]
Ega Lvdb, X [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.1.5]
Grandjean, Daniël [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.3]
Grandjean, Emely [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.3]
Grandjean, Lindsay [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.3]
Herremans, Jordi [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.8.1]
Hooge, Jens [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.1.3.1]
Hooge, Werner [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.1.3.1]
Lanckman, Anja [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.1]
Lauwerijs, Juliëtte [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.1]
Lievens, Benny [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.1.2.2]
Mattens, Jan [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.6.1]
Mattens, Lia [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.6.1]
Mattens, Lode [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.6.1]
Michiels, Matthieu (*19-12-1952, †04-09-1995)
Moreels, Karel Lodewijk (*01-07-1871) [Partner van 1.1.2.1.2.2]
Moreels, Petrus Amandus (†17-07-1900) [Schoonouder van 1.1.2.1.2.2]
Musschoot, Cyriel [Partner van 1.1.2.1.2.1.2]
Neudt, Carina [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.8]
Peelman, Joa Maria (†?-10-1760) [Partner van 1]
Raes, Valentine [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.3]
Redant, Gerard [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.1.1]
Redant, Johan [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.1.1.1]
Redant, Jol^ [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.1.1]
Redant, Michiel [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.1.1.1]
Redant, Pieter [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.1.1.1]
Ruythoorens, Elza (*16-04-1919, †18-07-2003) [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.1]
Ruythoorens, Louis [Partner van 1.1.2.1.2.1.1]
Ruythoorens, Yvonne Maria (*29-08-1920, †27-07-1967) [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2]
Schouppe, Petronella [Schoonouder van 1.1.2]
Segers, Ellen [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.9.2]
Sonck, Kelly [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.5]
Sonck, Peggy [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.2]
Sonck, Ronny Cyriel [Schoonouder van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.2] [Schoonouder van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.5]
Spilliers, Jozef [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.7]
Spilliers, Steven [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.7]
Spranghers, Nicola [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.6.2]
Sterck, Judoca (†12-05-1897) [Schoonouder van 1.1.2.1.1]
Stevens, Nell [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.1.1]
Stevens, Tino [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.1.1]
Stuyck, Ann [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.2.3]
Stuyck, Benni [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.2]
Stuyck, Daisy [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.2.1.1]
Stuyck, Davy [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.1]
Stuyck, Eddy [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.2.1]
Stuyck, Guy [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.2.2]
Stuyck, Jara [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.5]
Stuyck, Jens [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.2]
Stuyck, Jimmy [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.2.5]
Stuyck, Joran [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.5]
Stuyck, Julie [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.4]
Stuyck, Lise [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.2]
Stuyck, Paul [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.2]
Stuyck, Sam [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.2]
Stuyck, Sanny [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.2.4]
Stuyck, Warre [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.2.4]
Temmerman, Francisca (*20-07-1789) [Partner van 1.1.1]
Temmerman, Francisca (*06-12-1809, †22-08-1898) [Partner van 1.1.2.1]
Temmerman, Judocus [Schoonouder van 1.1.1]
Temmerman, Pieter (*12-07-1777, †03-01-1848) [Schoonouder van 1.1.2.1]
Temmerman, Rudi [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.7]
Truyts, Karin [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.7.1]
Van Bavegem, Nicole [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.5]
Van De Velde, Dirk [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.3.1]
Van De Velde, Inna [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.3.1]
Van Den Abeele, Erica [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.1.3.2]
Van den Bossche, Agnes Marie Renilde (*29-08-1909, †19-08-1996) [Schoonouder van 1.1.2.1.2.1.1.2.4]
Van den Bossche, Amandine [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.1.1]
Van den Bossche, André Delfien (*09-11-1918, †19-03-1987) [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2]
Van den Bossche, Andréa Maria [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.7]
Van den Bossche, Anja [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.1.2]
Van den Bossche, Annie [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.1.3]
Van den Bossche, Arthur [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.1.2]
Van den Bossche, Cindy [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.8.1]
Van den Bossche, Cindy [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.1.2.3]
Van den Bossche, Danny [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.1.1]
Van den Bossche, Davy [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.6.2]
Van den Bossche, Elsie [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.1.2.2]
Van den Bossche, Eric Frans Modest [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.1]
Van den Bossche, Franciscus Bernardus (*02-04-1884, †15-07-1957) [Schoonouder van 1.1.2.1.2.1.1.2]
Van den Bossche, Godelieve Hilda [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.2]
Van den Bossche, Kelly [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.5.2]
Van den Bossche, Koen [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.5.1]
Van den Bossche, Lieselotte [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.1.1]
Van den Bossche, Luc [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.1.5]
Van den Bossche, Luc Gilbert [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.8]
Van den Bossche, Lutgarde [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.1.4]
Van den Bossche, Melissa [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.6.1]
Van den Bossche, Mila [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.5.1]
Van den Bossche, Nathalie [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.1.1]
Van den Bossche, Nena [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.5.1]
Van den Bossche, Onbekend [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.4]
Van den Bossche, Pascal [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.1.2.1]
Van den Bossche, Pascale [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.3.1]
Van den Bossche, Paul Walter [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.6]
Van den Bossche, René [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.5]
Van den Bossche, Rita [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.9]
Van den Bossche, Sara [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.1.2.1]
Van den Bossche, Saskia [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.3]
Van den Bossche, Simonne [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.3]
Van den Bossche, Stijn [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.1.5]
Van den Bossche, Sven [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.1.2.1]
Van den Bossche, Walther Frans (*01-10-1917, †26-05-2003) [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.1]
Van den Bossche, Wendy [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.4.1]
Van den Bossche, Wilfried [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.3]
Van den Bossche, Willy Kamiel [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.4]
Van Den Hole, Bartholomes (*09-05-1815, †05-04-1847) [Schoonouder van 1.1.2.1.1]
Van Den Hole, Emile (*06-11-1881) [Zoon van 1.1.2.1.1]
Van Den Hole, Gustaaf (*22-06-1878) [Zoon van 1.1.2.1.1]
Van Den Hole, Jan Baptist (*28-01-1876) [Zoon van 1.1.2.1.1]
Van Den Hole, Julianus (*25-01-1844) [Partner van 1.1.2.1.1]
Van Den Hole, Maria Francisca (*12-05-1873, †06-02-1876) [Dochter van 1.1.2.1.1]
Van Den Hole, Naamloos (*11-09-1884, †11-09-1884) [Zoon van 1.1.2.1.1]
Van Den Hole, Viktoor (*29-08-1870) [Zoon van 1.1.2.1.1]
Van Den Steene, Adrianus Franciscus (*24-10-1812) [Zoon van 1.1.2]
Van Den Steene, Donatus (*16-04-1821) [Zoon van 1.1.2]
Van Den Steene, Jan Baptist [Schoonouder van 1.1.2]
Van Den Steene, Judocus (*03-12-1779) [Partner van 1.1.2]
Van Den Steene, Petrus Joannes (*19-04-1816) [Zoon van 1.1.2]
Van Der Biest, Maria Anna (*1778, †22-07-1829) [Schoonouder van 1.1.2.1]
Van der Maelen, Sonia [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.1.1]
Van Herreweghe, Adriaan (*06-03-1752) [Nummer 1.1]
Van Herreweghe, Alphonsina (*20-03-1900, †29-08-1983) [Nummer 1.1.2.1.2.1.2]
Van Herreweghe, Amandina [Nummer 1.1.2.1.2.1.1]
Van Herreweghe, Augustus Cyrillus (*01-06-1881) [Zoon van 1.1.2.1.2]
Van Herreweghe, Barbara (*27-06-1776, †20-10-1776) [Dochter van 1.1]
Van Herreweghe, Carolus Ludovicus (*02-11-1821) [Zoon van 1.1.1]
Van Herreweghe, Dominica (*16-02-1812) [Dochter van 1.1.1]
Van Herreweghe, Donatus (*21-02-1818) [Zoon van 1.1.1]
Van Herreweghe, Erasmus (†02-05-1776) [Nummer 1]
Van Herreweghe, Gustaaf (*12-09-1887) [Zoon van 1.1.2.1.2]
Van Herreweghe, Ida (*07-01-1879) [Dochter van 1.1.2.1.2]
Van Herreweghe, Ignatius (*14-06-1780, †23-10-1783) [Zoon van 1.1]
Van Herreweghe, Jacobus (*08-05-1778) [Zoon van 1.1]
Van Herreweghe, Jan Baptist (*20-11-1845) [Nummer 1.1.2.1.2]
Van Herreweghe, Joanna Victoria (*29-07-1814, †10-01-1819) [Dochter van 1.1.1]
Van Herreweghe, Joannes Baptist (*15-01-1764) [Zoon van 1]
Van Herreweghe, Joannes Francis (*23-01-1750) [Zoon van 1]
Van Herreweghe, Leo (*25-12-1824) [Zoon van 1.1.1]
Van Herreweghe, Leo (*25-04-1831) [Zoon van 1.1.1]
Van Herreweghe, Livinus (*24-09-1786) [Zoon van 1.1]
Van Herreweghe, Maria Francisca (*24-07-1875) [Nummer 1.1.2.1.2.2]
Van Herreweghe, Maria Hortentia (*20-11-1883) [Dochter van 1.1.2.1.2]
Van Herreweghe, Maria Theresia (*04-12-1784) [Nummer 1.1.2]
Van Herreweghe, Maria Theresia (*15-10-1827) [Dochter van 1.1.1]
Van Herreweghe, Martinus (*05-03-1766) [Zoon van 1]
Van Herreweghe, Melania (*09-09-1842) [Nummer 1.1.2.1.1]
Van Herreweghe, Monica (*25-04-1831) [Dochter van 1.1.1]
Van Herreweghe, Omerius (*14-05-1885) [Zoon van 1.1.2.1.2]
Van Herreweghe, Petrus (*14-09-1820) [Zoon van 1.1.1]
Van Herreweghe, Petrus Franciscus (*25-11-1824) [Zoon van 1.1.1]
Van Herreweghe, Pieter Jan Joseph (*16-11-1783) [Nummer 1.1.1]
Van Herreweghe, Quintinus (*24-10-1810, †17-11-1892) [Nummer 1.1.2.1]
Van Herreweghe, Renatus (*30-10-1873) [Nummer 1.1.2.1.2.1]
Van Herreweghe, Viktor (*06-10-1889) [Zoon van 1.1.2.1.2]
Van Hoeymissen, Coraline [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.1.4.1]
Van Liedekerke, Maria Anna [Schoonouder van 1.1.1]
Van Lierde, Irène [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.8]
Van Lierde, Kevin [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.8]
Van Waeyenbergh, Felicitas [Schoonouder van 1.1.2.1.2.2]
Van Wijnendaele, Maria Theresia [Partner van 1.1]
Van Wijnendaele, Mathilde (*08-07-1891, †19-10-1989) [Schoonouder van 1.1.2.1.2.1.1.2]
Vandensteen, Tamara [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.8]
Vanhaeverbeek, Jolanda [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.1.2]
Vanobost, Femke [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.8.1]
Vanobost, Harley [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.8.1]
Vanobost, Jurgen [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.8.1]
Vanopdenbossche, Carine [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.1.3.1]
Vanopdenbossche, Geert [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.1.3.2]
Vanopdenbossche, Lana [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.1.3.2]
Vanopdenbossche, Wilfried [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.1.3]
Verniers, Nina (*16-05-1954, †19-07-2005) [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.4]
Verstuyft, Jenne [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.5.2]
Verstuyft, Jitse [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.5.2]
Verstuyft, Jurgen [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.5.2]
Vijverman, Freddy (*09-05-1965, †15-11-1966) [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.2]
Vijverman, Freddy (*09-04-1967, †17-11-1967) [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.2]
Vijverman, Herman [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.2]
Volckaert, Alfons (*12-12-1913, †28-12-1985) [Schoonouder van 1.1.2.1.2.1.1.2.9]
Volckaert, Elien [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.9.1]
Volckaert, Glenn [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.9.1]
Volckaert, Matthias [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.9.2]
Volckaert, Sven [Nummer 1.1.2.1.2.1.1.2.9.2]
Volckaert, Thomas [Zoon van 1.1.2.1.2.1.1.2.9.2]
Volckaert, Yolien [Dochter van 1.1.2.1.2.1.1.2.9.1]
Volckaert, Yvan [Partner van 1.1.2.1.2.1.1.2.9]

Laatste aanpassing op vrijdag 1 februari 2019


copyright © 2004 - Yvan Volckaert